Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Godine 5 Kate Prane Autostrades Tirane -Durres

€1,193,000

Përshkrim

Shume prane autostrades Tirane-Durres, ne zonen  industuriale shitet Godine5 kateshe. Objekti  perbehet nga pese kate te shfrytezueshme dhe nje kat -1 , parking ose bodrum. I gjithe objekti ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 3142 m2 ne nje siperfaqe toke prej 1200 m2. Kati perdhe eshte 556 m2, tre katet e tjere jane 544.5 m2 secili, kati i fundit eshte 415.5 m2 dhe kati bodrum/garazh eshte 537 m2 me mundesi parkimi rreth 10-15 makina. Ambjentet e brendshme jane open space ne menyre qe te mund te pershtaten sipas funksionit .Godina mund te sherbeje per hotel , televizion  ,spital,shkolle ,ambient biznesi te ndryshem ,ekspozite ,zyra, etj.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 5:13 pm

  • Madhesia në m2 : 3142 m2
  • Land Area: 3142 m2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€290,000
blank

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

Up Town Invest

12 muaj më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

12 muaj më parë

€550,000
blank

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

Up Town Invest

6 muaj më parë

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

6 muaj më parë

€1,000
blank

12 muaj më parë

€600
blank

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

Up Town Invest

12 muaj më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

12 muaj më parë


AlbanianEnglish