Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Hotel Ne Ish “Bllok”

€550,000

Përshkrim

Ne një nga zonat elitare te Tiranës, ne ish” Bllok”  shitet Hotel ,i pozicionuar  buze rruge me Siperfaqe  neto  219.6m2.

Organizohet ne  : 5 Dhoma secila me tualet dhe Ambient gatimi ngrenie (Strukture perfekte per Airbnb), Ambientet e hollit bashke me recepsionin ,Dhome Lavanteri .

Hoteli eshte i sapo  investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij mini hoteli .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje , Izolim akustik , Termik ,Parket druri,  arreduar  stil modern  nga nje arkitekt i njohur . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i kesaj strukture.

Objekti  ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem na  kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Ish Blloku
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Tetor, 2020 at 9:10 pm

  • Madhesia në m2 : 219.6 m2
  • Land Area: 219.6 m2
  • Dhoma Gjumi : 5
  • Tipi i Pronës Hotel, Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

4 vjet më parë

Cmimi 16 Euro/m2
Cmimi 16 Euro/m2

Tualete: 3m2: 240

Komercial, Zyre

2 vjet më parë

€210,000
€210,000

m2: 58.6

Komercial

4 vjet më parë

€680,000
€680,000

Tualete: 2m2: 167

Komercial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish