Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Hotel pranë RTSH - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Hotel pranë RTSH

€2,600,000

Përshkrim

Ne një nga zonat elitare te Tiranës, pranë RTSH shitet Hotel .Hoteli është një ndërtesë tre kateshe me nje kat bodrum ,dy kate mbi toke dhe nje papafingo, gjithesej Sip totale ndertimi 600 m2 mbi nje truall me dokumentacion te rregullt prej  rreth 600m2 qe pozicionohet buze rruge, ne aktivitet eshte hotel, bar-kafe, restorant dhe zyra . Hoteli eshte tip vile e sapo rinovuar, ka gjithsej 7 dhoma, një  salla restoranti, ambjent bari, recepsion, zyra, lavanteri, kuzhinë të kompletuar me te gjitha pajisjet dhe dy dhoma frigoriferike . Mobilimi, rifinitura jane te  stilit modern , Hoteli ka sistem qendror kondicionimi e gjenerator. Ne oborrin e hotelit ndodhet bar – kafe nje ambjent mjaft i kendshem .Te gjitha ambjentet dhe sherbimet aktualisht jane ne gjendje pune dhe frekuentohen nga nje klientele e rregullt .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem na  kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Gusht, 2020 at 8:15 am

  • Madhesia në m2 : 600 m2
  • Land Area: 600
  • Dhoma Gjumi : 7
  • Tipi i Pronës Hotel, Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

4 vjet më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

Up Town Invest

4 vjet më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

4 vjet më parë

€230,000
€230,000

m2: 205

Komercial

4 vjet më parë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish