Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Okazion- Ambient Komercial +2500m2 Truall Në Prush Tiranë

€290,000

Përshkrim

Shume prane rrugës nacionale Tiranë – Durrës, zona industriale panë  Vaqarit ne Prush shitet Ambient Komercial .Objekti  eshte  ndertim dy kate+ nje kat nentoke  me siperfaqe totale ndertimi 600 m2+ 150m2 verandë ,dhe nje siperfaqe toke (truall) 2500 m2 me Leje Zhvillimi  ndertim objekt industrial, kapanon ose hapësirë parkimi etj . Objeki organizohet ne:Kati nentokë  sip 150m2 , Kati zero (open space) 300 m2 dhe Kati parë  150  m2 ambient zyrash administrate +150m2 verandë. Godina dhe sip e tokës mund te pershtaten sipas funksionit  mund te sherbeje si: kantine pijesh, depo farmaceutike ,magazine ,fasoneri, linjë prodhimi ,shkolle ,ambient biznesi te ndryshem ,ekspozite ,zyra, etj.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET – 290 000 Euro

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prush
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 8:36 pm

  • Madhesia në m2 : 750 m2
  • Land Area: 2500 m2
  • Tipi i Pronës Komercial, Objekt Industrial, Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€1,300
€1,300

Tualete: 2m2: 158

Komercial, Zyre

4 vjet më parë

4 vjet më parë

€1,900
€1,900

Bath: 1m2: 200

Komercial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish