Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Okazion – Apartament 3+1+2 Pranë Kodrës Të Diellit

€118,000

Përshkrim

Apartament 3+1+2 per shitje prane Kodres Te Diellit ne katin e 3 te nje Godine ndertim i ri me ashensor  .Orientohet nga  Lindja-Perendimi  gje qe mundeson ngrohje dhe ndricim natyral  gjate gjithe dites. Organizohet ne 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete . Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .Zona ofron fasalitete te ndryshme  si kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset  kryesore.Eshte nje nga zonat me te  kerkuara  per apartamente me qira keshtu qe blerja mund te shihet si nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Kodra e Diellit
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 25 Prill, 2020 at 1:48 pm

  • Madhesia në m2 : 122.6 m2
  • Land Area: 117 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

9 muaj më parë

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

9 muaj më parë

€950
blank
€950

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 140

Apartament 3+1, Rezidencial

5 muaj më parë

€850,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

10 muaj më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

10 muaj më parë

200000€200,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

4 javë më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 javë më parë


AlbanianEnglish