Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET-Parking + Lavazh ,Sip totale 4830 m2 , Komuna e Parisit ,Kika 2,Tiranë

m2 /550 Euro

Përshkrim

Ne rrugen “Komuna e Parisit” ne nje nga ndertimet me cilesore  prane kompleksit Kika 2  Shitet Parking + Lavazh , Kati -1 ,Poste parkimi 145,  Siperfaqe totale  4830 m2 , Lartesia 2.7 m-3.15m.

Parkingu eshte  i pajisur me te gjithe infrastrukturen e nevojeshme : sistem monitorimi kamerash 24 ore , bariere trafiku ,ndricimi led me sensor ,e gjithe dyshemeja eshte e shtruar me rezine e vijezuar .

Parkingu eshte ne gjendje pune  i rezervuar kryesisht  me abonime mujore nga subjekte private dhe rezidentet .

Zona ku ndodhet prona ne shitje  eshte nje nga zonat qe po zhvillohet me rritme te shpejta dhe ka nje kerkese te larte per hapesira parkimi ,banim,zyra  ,dhe njesi tregetare.Ne zone zhvillojne aktivitet tregetar  nje numer i konsiderueshem kompani te njohura

Cmimet per poste parkingu individuale  ne zone ne ndertimet e reja variojne nga  15-35 mije Euro keshtu qe blerja  mund te shihet dhe si nje mundesi shume e mire investimi .

Prona  ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Cmimi 550 Euro/m2

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Komuna e Parisit
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 21 Dhjetor, 2021 at 1:26 pm

  • Madhesia në m2 : 4830 m2
  • Land Area: 2190 m2
  • Viti i Nderitimit : 2016
  • Tipi i Pronës Komercial, Parking
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

Up Town Invest

3 vjet më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

3 vjet më parë

€1,193,000
€1,193,000

m2: 3142

Komercial

3 vjet më parë

3 vjet më parë

€3,300
€3,300

Tualete: 2m2: 240

Komercial, Zyre

6 muaj më parë


AlbanianEnglish