Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Shitet Strukturë Vilë 3 Katëshe ,Mullet, Tiranë

€330,000

Përshkrim

Shitet strukturë Vilë 3 katëshe ne Mullet e pozicionuar mes gjelberimit ne nje zone te qete rezidenciale shume  prane TEG  nje nga  zonat me te preferuara per banim .

Objekti  eshte nje ndertim  strukture betoni  3 kate mbi toke dhe 1 kat  nen toke me siperfqe totale ndertimi 500 m2 dhe siperfaqe parcele toke  1800m2  .

Objektit eshte projektuar dhe dizenjuar nga nje studio  e njohur disa  nga avanatzhet e tij   vendodhja  shume prane  TEG  dhe autostrades  Tirane-Elbasan , aksesimi i menjehershem ne te,zona e qete dhe pamja fantastike e natyres perreth  i japin me shume vlere ketij objekti.

Mund te perdoret si rezidence banimi ose te zhvillosh aktivitet biznesi si: restorant ,hotel ,bujtine,agroturizem ,klinike mjeksore etj .

Vila dhe toka  ka të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone  kontaktoni ne Nr : 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com .

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Mullet
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 2 Mars, 2022 at 8:42 pm

  • Madhesia në m2 : 500 m2
  • Land Area: 1800 m2
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Tokë, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€280,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€1,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

3 vjet më parë

€900
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë