Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Rezidencial ” Marina Bay Luxury Resort & SPA”

€254,000

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset rezidencial elitar ” Marina Bay Luxury Resort & SPA”pranë Ujit Të Ftohtë Vlorë nje nga zonat me te preferuara .

Pozicionohet në katin e pare  të nje ndertimi te ri cilesia premium  me siperfaqe totale 97.89 m2 , orientim Lindje Perendim , Planimetri e rregullt  Organizohet në:  1 Sallon ndenjeje plot dritë ,Ambient gatimi , 1 Dhome gjumi, 1 Tualet dhe një ballkon+ verande me  pamje magjepsese te zones para dhe detit.Apartamenti ofrohet i mobiluar .

” Marina Bay Luxury Resort & SPA” ka një qasje të fortë ekologjike, e cila përfshin përzgjedhjen e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit . Konsiderohet si nje nga rezidenca elitare,luksoze dhe  me e preferuara per banim ose per te kaluar pushimet gjate muajve te Veres ne qytetin e Vlores .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,fusha tenisi, piste helikopteresh ,plazh privat, hapesira parkimi  etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i  ketij kompleksi  rezidencial , për të garantuar ekselencë absolute .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Vlore
  • Shteti : Albania
  • Zona : Uji Ftohtë
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 20 Mars, 2022 at 8:07 pm

  • Madhesia në m2 : 105.04 m2
  • Land Area: 105.04 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€78,000
€78,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 103

Apartament 2+ 1

4 vjet më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish