Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Super Penthouse Në “Astir”

€348,000

Përshkrim

Prane Astirit ne nje nga ndertimet cilesore te zones shitet Super Penthouse modern bashke me dy poste parkimi . Super apartamenti ka nje siperfaqe banimi 202 m2 dhe 35 m2 papafingo gjithashtu ka dhe 145m2 veranda te gjelberuar me dru ulliri .Penthouse ka sistem duplex organizohet ne zonen e ndenjes me oxhak ,kuzhine e vecuar,dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet te dedikuar ,dy dhoma gjumi ,nje tualet , nje shkalle e brendeshme te con ne zonen e papafingos nje hapesire prej 35m2 me nje pamje spektakolare te zones perreth .Investimi i kryer  ne kete Penthouse eshte nje  nga  avantazhet kryesore e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi te shkelqyer per nje jetese komode dhe ne  privatesi .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr +355672050703 , +355675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 9:02 pm

  • Madhesia në m2 : 382
  • Land Area: 237 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 3
  • Garage: 2
  • Tipi i Pronës Penthouse, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€300
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

Up Town Invest

12 muaj më parë

€300

Dhomë: 1Bath: 1m2: 45

Rezidencial

12 muaj më parë

€1,800
blank

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 600

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

1 vit më parë

€1,800

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 600

Rezidencial, Vilë

1 vit më parë

€374,200
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 536.4

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

11 muaj më parë

€374,200

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 536.4

Rezidencial, Vilë

11 muaj më parë


AlbanianEnglish