Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Super Penthouse Premium 635 m2 Prane RTSH + (Dy Poste Parkimi) - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Super Penthouse Premium 635 m2 Prane RTSH + (Dy Poste Parkimi)

€1,790,000

Përshkrim

Ne nje nga zonat elite te Tiranes prane RTSH shitet Super Penthouse Luxury dhe me i vecante qe ka Tirana . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 635m2, ndodhet në katin e parafundit te nje ndertimi nga me cilesoret dhe me te sigurt . Orientimi nga te gjitha anet ,ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte totalisht i investuar extra i nje standart premium deri ne detajet me te vogla materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te cilesise me te larte .Ofrohet pjeserisht i mobiluar, i pajisur me sistem qëndror ngrohje dhe ftohje te nje prej markave me cilesore instalim dhe ngrohje me sistem diodash nenpllake te tualeteve muret jane me termoizolim dhe izolim akustik nga zhurmat e jashtme po ashtu dhe muret ndares .Dyert jane dru masiv ,dritaret triplex, paisjet elektroshtepiake te nje prej markave me te mira,eshte i pajisur ,hidrosanitaret jane te nje cilesie extra, ka te instaluar gjithashtu ne ambientet parkimit nje gjenrator te dedikuar per prodhim energjie nese rrjeti elektrik do kete probleme.Organizohet ne nje holl te madh plot drite me nje dalje ne nje verande qe mundeson nje pamje spektakolare te zones perreth dhe kodrave te liqenit ne zonen e ndenjes ndodhet nje oxhak funksional ,përbëhet nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie te vecuar ,9 dhoma , 6 tualete ,dhome teknike ,dhome garderobë , një dhomë ndenje ,dhome fitnesi,dy ballkone.Apartamenti ofron hapesire, komoditet e siguri dhe mundeson nje cilesi jetese te larte . Bashke me apartamentin ofrohen dhe dy poste parkimi .Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor. Bashke me apartamentin ofrohet dhe dy poste parkimi si dhe .Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila eshte nje nga zonat me elitare e kryeqytetit ofron te gjitha fasilitetet e bejne ate nje nga apartamentet Pp enthouse me te vecante qe ka Tirana .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com Keto lloj apartamente dalin shume rralle ne treg mos hezitoni te na kontaktoni menjhere.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 8:44 pm

  • Madhesia në m2 : 635 m2
  • Land Area: 560 m2
  • Dhoma Gjumi : 6
  • Tualete : 6
  • Garage: 2
  • Tipi i Pronës Penthouse, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€850

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 360

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€850

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 360

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,890,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë


AlbanianEnglish