Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Toke Me Sip 47 780 M2 Prane Autostrades Tirane - Durres - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Toke Me Sip 47 780 M2 Prane Autostrades Tirane – Durres

€1,700,000

Përshkrim

Toka ndodhet ne nje zone industriale dhe eshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme biznesi. Ajo eshte e vendosur ne brezin e dyte te autostrades Tirane – Durres  parcela e tokes ka nje gjeresi te konsiderueshme  gje e cila e ben te jete e  favorshme per ndertime multifunksionale. Ajo ndodhet 12.6 km nga qendra e qytetit te Durresit dhe 23.6 km nga aeroporti Nene Tereza.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Durres
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 6:25 pm

  • Land Area: 47780 m2
  • Tipi i Pronës Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

4 vjet më parë

€330,000
€330,000

m2: 500

Rezidencial, Tokë, Vilë

2 vjet më parë

€700,000
€700,000

: 7000

Tokë

4 vjet më parë

€3,000,000
€3,000,000

m2: 20000

Land, Tokë

3 vjet më parë


AlbanianEnglish