Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Tokë Në Gjirin E Lalëzit ,Sip 10 000 m2

€1,380,000

Përshkrim

Shitet Tokë 10 000 M2 vijen e pare  te Detit Adriatik, në një nga zonat më të preferuara të Gjirit të Lalzit 42 km larg Tiranës, 38 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Rinasit, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit të Durrësit në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona.

Toka ka formë  të rregullt  ndodhet afër dhe me rrugën kryesore e pershtatshme per :kompleks rezidencial  vilash, apartamentesh, hoteleri dhe shërbime të ndryshme. Ka intensitet ndërtimi 0.62 dhe koeficient shfrytëzimi 33 % studim për ndërtim 2 kate mbi tokë dhe 1 kat nën tokë, me një vendodhje shumë të mirë dhe me kërkesë të lartë investimi.

Toka ka te gjithe  dokumentacionin  e rregullt hipotekor.
Për më tepër informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni  Nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Durres
  • Shteti : Albania
  • Zona : Gjiri I Lalzit
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 24 Nëntor, 2020 at 6:00 pm

  • Madhesia në m2 : 10000 m2
  • Land Area: 10000 m2
  • Tipi i Pronës Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€700,000
blank
€700,000

: 7000

Tokë

3 vjet më parë

€1,940,000
blank
€1,940,000

m2: 68000

Komercial, Tokë

3 vjet më parë

3 vjet më parë

3 vjet më parë