Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Tokë Sip 20 000 M2 Në Borsh , Sarande

€3,000,000

Përshkrim

Shitet Tokë 20 000 M2 vijen e pare  te Detit Jon, në një nga zonat dhe plazhet me te bukura te Rivieres Shqiptare ne Borsh  mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona.

Toka ndodhet afër dhe me rrugën kryesore e pershtatshme per :kompleks rezidencial  vilash, apartamentesh, hoteleri ,resort turistik dhe shërbime të ndryshme.

Toka ka te gjithe  dokumentacionin  e rregullt hipotekor.
Për më tepër informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni  Nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Borsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 24 Nëntor, 2020 at 8:04 pm

  • Madhesia në m2 : 20000 m2
  • Land Area: 20000 m2
  • Tipi i Pronës Land, Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€330,000
€330,000

m2: 500

Rezidencial, Tokë, Vilë

2 vjet më parë

3 vjet më parë


AlbanianEnglish