Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Tokë (Truall) 10 mijë m2 Në Lundër Shumë Pranë TEG

€980,000

Përshkrim

Ne  Lunder  shume prane  TEG shitet toke truall me nje  siperfaqe 10 mije m2. Toka ka akses te menjhershem  me rruget kryesore . Zona eshte ne  zhvillim  me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana e cila po  kthehet nga më të preferuarat dhe elitare të Tiranës.
Për më tepër informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni  Nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com
SHITET – 980 000 Euro

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Lundër
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 2 Maj, 2020 at 5:36 pm

  • Madhesia në m2 : 10000 m2
  • Land Area: 10000 m2
  • Tipi i Pronës Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

4 vjet më parë

€1,638,000
€1,638,000

m2: 13650

Tokë

4 vjet më parë

€1,940,000
€1,940,000

m2: 68000

Komercial, Tokë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish