Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Tokë (Truall) Sip 10500 M2 Zona , Shkozet ,Pranë Autostradës Tiranë – Durrës 85 Euro/M2

Cmimi 85 Euro/m2

Përshkrim

Shitet tokë (truall ) 10500 m 2 në një zonë industriale Shkozet buze rruges  kombetare  Tirane – Kavaje .

Parcela ka permasa te rregullta   shume prane me akses të menjëhershëm dhe në  autostraden Tirane – Durres  e  favorshme per ndertime industriale,kapanon   .

Për më tepër informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni  Nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Durres
  • Shteti : Albania
  • Zona : Shkozet
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 16 Dhjetor, 2020 at 7:03 pm

  • Madhesia në m2 : 10500 m2
  • Land Area: 10500 m2
  • Tipi i Pronës Land, Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

3 vjet më parë

3 vjet më parë

10 muaj më parë

€330,000
€330,000

m2: 500

Rezidencial, Tokë, Vilë

9 muaj më parë


AlbanianEnglish