Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Tokë Truall Sip13 650 m2 Në Bunec ,Sarandë

€1,638,000

Përshkrim

Shitet Tokë truall me siperfaqe 13650 m2 ne Bunec te Sarandes rreth 800 metra larg  detit

E pozicionuar  shume prane dhe me akses të menjëhershëm  ne rrugen nacionale Vlore – Sarande  , rreth 800 metra larg detit e ben shume te pershtateshme dhe nje mundesi  shume te mire investimi.per ndertim Hoteli, Kompleks Rezidencial Vilash, Resort Turistik etj.
Toka ka te gjithe  dokumentacionin  e rregullt hipotekor.
Për më tepër informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni  Nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Sarande
  • Shteti : Albania
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 26 Shtator, 2020 at 4:03 pm

  • Madhesia në m2 : 13650 m2
  • Land Area: 13650 m2
  • Tipi i Pronës Tokë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

4 vjet më parë

€1,940,000
€1,940,000

m2: 68000

Komercial, Tokë

4 vjet më parë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish