Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë 4 Kate + Papafingo + 1 Kat Parkim -1 , Në Selitë , Tiranë

€790,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje zone rezidenciale vilash prane Universitetit” Marin Barleti” ne Selite  .Vila eshte e ndertuar ne nje parcele toke 270/m2 , sip totale ndertimi  720/m2 si dhe nje hapesire , 170/ m2 obor .

Vila eshte nje objek 4 kate + papafingo dhe nje kat -1 poste parkimi .Te gjitha katet aksesohen ne menyre te pavaruar nga shkallet e jashtme  .Objekti mund te perdoret per banim ose aktivitet biznesi,hotel,shkolle ,klinike  etj.

Zona e cila ofron qetsi dhe siguri ,investimi i kryer  dhe aksesimi i menjhershëm ne  ne unazen e madhe te qytetit jane  disa nga avnatazhet e ketij objekti.

Objekti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Selitë
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 20 Dhjetor, 2020 at 10:06 pm

  • Madhesia në m2 : 720 m2
  • Land Area: 890 m2
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€850
blank

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 360

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€850

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 360

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€1,500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€550
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€110,000
blank

Bath: 1m2: 94

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

€110,000

Bath: 1m2: 94

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë