Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Big Twin Në “Green Coast Resort & Residences” Palasë

€374,200

Përshkrim

Shitet Vilë  ne nje nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndertuar në Palasë – një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.

Vila Big Twin  eshte pozicionuar ne qender te kompleksit ne brezin e 3 te rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Tipologjia e Viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe  ndertimi 162 m2 ,Verandë 7.8  dhe siperfaqe toke 366.4m2 . Organizohet ne: Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë . Kati 1 : 2 dhoma gjumi ,1 tualet, dhe ballkon . Vend parikimi i dedikuar

Shtrirë në 20 hektarë truall, “Green Coast Resort & Residences”ka  një qasje të fortë me natyren duke respektuar ekosistemin gjithashtu standart premium , përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit . Konsiderohet si nje nga rezidencat elitare,luksoze dhe  me e preferuara per  per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,shetitore, hapesira parkimi  etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i  ketij kompleksi  rezidencial , për të garantuar ekselencë absolute .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Palasë
  • Shteti : Albania
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 17 Maj, 2020 at 9:04 pm

  • Madhesia në m2 : 536.4 m2
  • Land Area: 170 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish