Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Në “Rolling Hills Luxury Residences” Pranë TEG

€1,050,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje zone rezidenciale prane TEG ne nje nga komplekset me luksoze ne Shqiperi “Rolling Hills Luxury Residences”. “Rolling Hills Luxury Residences” është një komunitet elitar në periferi të Tiranës, i frymëzuar nga arkitektura franceze i ndodhur midis gjelbërimit, te zones ku banorët mund të shijojnë jetën në komoditet dhe privatësi karakteristike te vecante ka hapësirat e mëdha të parcelave që i përkasin çdo vile. Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth. Gjithashtu, orientimi është i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij. Hapësira e banimit me 153 vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz e të te qete , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës.Ndertimi ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane te nje cilesie te  larte .

Vila eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke 770 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 396m2 . Vila eshte nje ndertim  tre katesh :Kati  perdhe  ka nje siperfaqe 143.7 m2 organizohet : dhoma e ndenjes ,kuzhina e vecuar ,dhoma e gjumit ,tualet , verande me siperfaqe 33.7 m2 me nje pamje te lire magjepsese te zones . Kati i pare siperfaqe 128  organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome . Kati nentoke 86 m2 ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe organizohet ne dhome lojrash ,depo ,tualet ,dhome tharjeje,dhe nje kantine vererash . Vila ofrohet e gjitha e investuar dhe e mobiluar stil modern .Vila  eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”, sistem kapot, rifinitura dhe arredim modern .

Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjelberta, park dhe kend lojrash per femije si edhe pishine. Rolling Hills Community Park shtrihet në pjesën perëndimore të kompleksit me një sipërfaqe 16,000 m², tërësisht të gjelbëruar, parku është krijuar për të qenë një hapësirë argëtimi për rezidentët e komunitetit. Ky park ofron sipërfaqe të gjelbëruara për piknik dhe fusha sportive: një fushë basketbolli, një fushë tenisi dhe një kënd lojrash . Avantazhet e Rolling Hills Luxury Residences . 1- Cilesia e ndertimit. 2- Vendodhja 3-Komuniteti 4-Privatesia 5-Arkitektura 6-Park rekreativ 7-Ambientet clodhese ,pishine ,kend lojrash per femije 8-Siguria 9-Investim i garantuar. Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 14 Janar, 2021 at 8:44 pm

  • Madhesia në m2 : 1166 m2
  • Land Area: 396 m2
  • Dhoma Gjumi : 5
  • Tualete : 5
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€115,000
€115,000

Tualete: 2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,500
€1,500

Dhoma: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish