Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë në “Green Coast Resort & Residences” Palasë

€720,000

Përshkrim

Shitet Vilë  ne nje nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndertuar në Palasë – një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare.

Vila   eshte pozicionuar ne qender te kompleksit ne brezin e 3 te rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Tipologjia e Viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe  ndertimi 162.5 m2 ,Verandë 8.3 m2  dhe siperfaqe toke 366.4 m2 . Organizohet ne: Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë . Kati 1 : 2 dhoma gjumi ,1 tualet, dhe ballkon . Vend parikimi i dedikuar

Shtrirë në 20 hektarë truall, “Green Coast Resort & Residences”ka  një qasje të fortë me natyren duke respektuar ekosistemin gjithashtu standart premium , përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit . Konsiderohet si nje nga rezidencat elitare,luksoze dhe  me e preferuara per  per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,shetitore, hapesira parkimi  etj.

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i  ketij kompleksi  rezidencial , për të garantuar ekselencë absolute .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Palasë, Vlore
  • Shteti : Albania
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 6 Korrik, 2023 at 4:18 pm

  • Madhesia në m2 : 170.8
  • Land Area: 243.3
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Garage: 2
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€69,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€330,000
blank
€330,000

m2: 500

Rezidencial, Tokë, Vilë

2 vjet më parë