Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Në “Long Hill Residence” Pranë TEG

€580,000

Përshkrim

Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze dhe me të preferuara per banim nga te huajt “Long Hill Residence” .Tipologjia e viles eshte ndertim 2 Kate me nje siperfaqe totale ndertimi 318.2 m2 ,zona e dites eshte e vendosur ne katin e pare me nje sip  123.8 m2,verande 18.6m2, përfshin ambientin ndenjes, gatimin dhe ngrënien,nëpërmjet verandës, kalohet nga zona e ditës në kopështin e katit përdhe.Kati i fjetjes i ka të gjitha dhomat të ekspozuara në ambientet e kopshtit ka nje siperfaqe 114/m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi secila me tualet dhe garderobe ,ambient ndenje ,dhome depo,kati i dyte sip 80.4 ambient ndenje ,dhome gjumi me tualet dhe garderobe ,tualet dite dhe ballkon 10.7 m2. Mjedisi që të ofron komplesi i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë. Në rezidencën Long Hill ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten.Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), Rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; Kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie (fitness, areobi, spa, sauna, banjo turke).Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 16 Prill, 2020 at 8:37 pm

  • Madhesia në m2 : 318 m2
  • Land Area: 385 m2
  • Dhoma Gjumi : 5
  • Tualete : 4
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Residential, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€3,800

Tualete: 5m2: 1000

Rezidencial, Vilë

1 vit më parë

Dhoma: 5Tualete: 3m2: 1080

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

Dhoma: 5Tualete: 3m2: 1080

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

10 muaj më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

10 muaj më parë

€790,000
€790,000

m2: 720

Rezidencial, Vilë

11 muaj më parë


AlbanianEnglish