Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET – Vilë Pranë TEG - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Pranë TEG

€850,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje nga komplekset rezidenciale prane TEG

Vila eshte nje ndertim  tre katesh ndertuar ne nje parcele toke 720 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 450 m2 .Organizohet ne :Kati zero  sallonin  e ndenjes ,kuzhina e vecuar ,dhome teknike  ,tualet ,verande. Kati i pare ka 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome . Kati 2  organizohet ne 1 dhome gjumi miqsh ,dhome ndenjeje , 1 dhome depo lavanteri ,2 tualete  .Vila rrethohet nga nje oborr  i gjelberuar me peme dekorative dhe  pishina .Bashke me vilen ofrohen dhe 2 poste parkimi te mbuluar.

Vila ofrohet  e mobiluar stil klasik .Ndertimi ,rifiniturat dhe materialet si dhe paisjet e perdorura jane cilesia me e larte e mundeshme Objekti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”

.Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth. Gjithashtu, orientimi është i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij. Hapësira e banimit ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz e të te qete , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës.Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjel berta karakteristike te vecante ka hapësirat e mëdha të parcelave që i përkasin çdo vile.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 18 Qershor, 2022 at 2:19 pm

  • Madhesia në m2 : 400 m2
  • Land Area: 720 m2
  • Dhoma Gjumi : 5
  • Tualete : 5
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€2,500

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 210

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€2,500

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 210

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€580,000

Dhoma: 5Tualete: 4m2: 318

Residential, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€580,000

Dhoma: 5Tualete: 4m2: 318

Residential, Vilë

4 vjet më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€120,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 120.6

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

3 vjet më parë

€120,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 120.6

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish