Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET- Vilë Në Rrugën Don Bosko Pranë Vizion Plus

€480,000

Përshkrim

Shitet Vilë  ne  Don Bosko e  pozicionuar shume prane me rrugen kryesore ne zonen e Vizion Plus.  Struktura e Viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe  ndertimi 184  m2 dhe parcele  toke 300 m2 . Organizohet ne: Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë . Kati 1 : 2 dhoma gjumi ,1 tualet, dhe ballkon dhe 205 m2 oborr dhe hapesira parkimi per disa makina .Orientohet nga Jug- Lindja dhe ofron nje pamje te zones perreth dhe drite natyrale pergjate gjithe dites.

Vila pervec  banim mund te pershtatet shume mire per zhvillim aktivitet biznesi si :zyra, klinika te ndryshme ,hostel etj.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Don Bosco
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 24 Janar, 2021 at 9:35 pm

  • Madhesia në m2 : 386 m2
  • Land Area: 386 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 3
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€63,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 64.5

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€63,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 64.5

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€128,000

Dhomë: 1m2: 73

Apartament 1+1, Rezidencial

2 vjet më parë

€250,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€250,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë