Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET- Vilë Në Rrugën “Fejzo Bino” Pranë Kompleksit “Grand”

€280,000

Përshkrim

Shitet Vilë në rrugën “Fejzo Bino” pranë kompleksit “Grand” ne nje zone rezidenciale banimi .  Struktura e Viles eshte ndertim 4 kate me nje siperfaqe totale  ndertimi 425  m2 dhe parcele  toke 210 m2 ,obor i gjelberuar 110m2,post parkimi 1.

Kati zero sip totale 100 m2 organizohet ne: – Ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet,koridor dhe verandë .Kati pare : 2 dhoma gjumi ,1 tualet, koridor dhe verande .Kati dyte : Sallon i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet,koridor dhe verandë . Kati i trete: 2 dhoma gjumi ku njera me garderobe , 1 tualet, depo ,koridor dhe verande .

Zona ofron qetësi dhe siguri ,investimi i kryer  dhe aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore  te qytetit jane  disa nga avnatazhet e ketij objekti.

Vila pervec  banim mund te pershtatet shume mire per zhvillim aktivitet biznesi si :zyra, klinika te ndryshme ,hostel etj.

Objekti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: 0685381309 , 0672050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga Fejzo Bino Kompleksi GRAND
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 21 Mars, 2021 at 5:40 pm

  • Madhesia në m2 : 425 m2
  • Land Area: 210 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 4
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€1,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

3 vjet më parë

€1,500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€450
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë