Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – OKAZION : Vilë Pranë Kodrave Të “Liqenit Artficial” Tiranë

€210,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje zone rezidenciale  në kodrat e Liqenit Artificial .Vila eshte e ndertuar ne nje parcele toke 400/m2 , sip totale ndertimi  300/m2 si dhe nje hapesire , 295/ m2 obor . Ndertimi eshte i ri shume cilesor ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane cilesore .Vila eshte nje ndertim 3 kate , organizohet ne nje dhome ndenjeje me , kuzhine ,ambient ngrenie, kater dhoma gjumi 3 tualet me dritare , nje lavanteri,tualet, depo, ballkon, verande si dhe hapesira per parking .Vila ofron qetësi dhe siguri .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 16 Prill, 2020 at 5:14 pm

  • Madhesia në m2 : 605 m2
  • Land Area: 305 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 3
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€75,000
blank
€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 86.58

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€1,500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 muaj më parë

€69,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€75,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

3 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish