Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Pranë “TEG”

€1,800

Përshkrim

Jepet me Qira Vile  ne nje zone rezidenciale prane TEG vetem 9 km larg qendres se Tiranes.Vila eshte e ndertuar ne nje parcele toke prej 600/m2 , siperfaqe totale ndertimi prej 433.1/m2 si dhe nje hapesire , 560/ m2 obor .Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth. Gjithashtu, orientimi është i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij. Vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës .Ndertimi eshte i ri i sapoperfunduar shume cilesor ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane cilesia me e larte e mundeshme .Vila eshte nje ndertim 2kate mbi toke dhe nje kat -1, organizohet ne nje dhome ndenjeje me oxhak , kuzhine ,ambient ngrenie, kater dhoma gjumi secila me tualet me dritare , nje lavanteri,tualet, depo, dy ballkone dhe verande . pishine dhe hapesira per parking .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 25 Prill, 2020 at 2:20 pm

  • Madhesia në m2 : 600 m2
  • Land Area: 472 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 5
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë

Prona të Ngjashme

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

1 vit më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë


AlbanianEnglish