Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Pranë TEG Kompleksi Rezidencial “Kolombo 2”

€850,000

Përshkrim

Shitet  Vile ne nje zone te zhvilluar elitare me komplekse rezidenciale vilash prane TEG nder me te preferuarat nga bleresit  dhe nga klientet qiramarres te huaj. Vila ndodhet ne Rezidencen “Kolombo 2 “e cila ofron siguri 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet.

Tipologjia e Viles eshte ndertim 3 Kate ne nje parcele toke 560 m2 dhe nje siperfaqe totale ndertimi 360 m2 + 425 m2 obor  i sistemuar edhe gjelberuar.

E organizuar ne :
Kati i Pare :1-Salon,1-kuzhine e vecuar,1-dhome gjumi, 1-tualet,verande 7.7m2 . Kati i Dyte : 2- dhoma gjumi, 2-tualete, 2-garderoba, 1-lavanderi, 1- ballkon . Kati i Trete : 1- sallon, 1- dhome gjumi, 1- tualet, verande 40m2

Vila eshte e investuar ne termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller ,arredim modern cilesor  .Prona disponon dokumentacion te plote hiptekor.

Përtej të dukshmes mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë  është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i kesaj Vile .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

SHITET – 850 000 Euro

 

 

 

 

 

 

Adresa :

  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 8:37 pm

  • Madhesia në m2 : 785 m2
  • Land Area: 360 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 4
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

Up Town Invest

4 vjet më parë

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€3,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 1050

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€3,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 1050

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 200

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish