Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Pranë TEG Në Një Residence Vilash

€1,380,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje nga komplekset rezidenciale prane TEG

Vila eshte nje ndertim  tre katesh ndertuar ne nje parcele toke 710 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 403 m2 , verandë 50 m2 në katin përdhe dhe 20 m2 pjergolatë në tarracë . Organizohet ne : Kati nentoke: Dhome gjumi, dhome teknike , studio dhe hapsire per palester ose kantine. Kati zero :Salloni  e ndenjes ,kuzhina e vecuar , tualet, verande. Kati i pare : 3 Dhoma gjumi me tualete te integruara ne secilen dhome .Vila rrethohet nga nje oborr  i gjelberuar.Bashke me vilen ofrohen dhe 2 poste parkimi . Residenca ka një zonë të shkëlqyer relaksi me një pishinë të jashtme te perbashket prej 90 m2, një xhakuzi dhe një pishinë për fëmijë per gjithe komunitetin e residences .

Rezidenca e  vendosur në periferinë e qetë,  është vetëm 6 km larg nga qendra e qytetit 200 m larg qendrës tregtare TEG. Shkollat ​​fillore dhe të mesme më të mira ndërkombëtare të Tiranës ndodhen në këtë zonë. Zhvillimet infrastrukturore dhe afërsia me Unazën e Madhe të Tiranës kanë përmirësuar lidhjen me pjesë të tjera të qytetit.

 

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : TEG
 • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 12 Korrik, 2023 at 2:32 pm

 • Madhesia në m2 : 403 m2
 • Land Area: 710 m2
 • Dhoma Gjumi : 4
 • Tualete : 5
 • Garage: 2
 • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
 • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€175

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€185,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€65,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€230,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë