Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Small Twin Në “Green Coast Resort & Residences” Palasë

€332,900

Përshkrim

Shitet Vilë  ne nje nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndertuar në Palasë – një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.

Vilat Small Twin janë pozicionuar ne qender te kompleksit ne brezin e 4 te rreth 300-400 m larg nga bregu i detit . Tipologjia e Viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe  ndertimi 145.9 m2 ,Verandë 1.9  dhe siperfaqe toke 336.5m2 . Organizohet ne: Kati 0 ambienti i ndenjes, ambienti ngrenies -gatimit, 1 tualet dhe verandë . Kati 1 : 2 dhoma gjumi ,1 tualet, dhe ballkon . Vend parikimi i dedikuar

Shtrirë në 20 hektarë truall, “Green Coast Resort & Residences”ka  një qasje të fortë me natyren duke respektuar ekosistemin gjithashtu standart premium , përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit . Konsiderohet si nje nga rezidencat elitare,luksoze dhe  me e preferuara per  per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,shetitore, hapesira parkimi  etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i  ketij kompleksi  rezidencial , për të garantuar ekselencë absolute .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Palasë
  • Shteti : Albania
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 17 Maj, 2020 at 8:38 pm

  • Madhesia në m2 : 484.3 m2
  • Land Area: 147.8 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 3m2: 386

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€6,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 2080

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€6,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 2080

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish