Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Modern 3+1+2 Pranë “Liqenit Artificial”

€189,000

Përshkrim

Shitet Apartament modern një nga zonat  më të mira për banim ne Tiranë prane Liqenit Artificial.

Pozicionohet në katin e 6  të nje ndertimi te ri cilësor  me siperfaqe totale 148m2  orientim Jug . Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon te madh ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi ngrenie i perbashket , 3 Dhoma gjumi ku njera eshte me tualet  , Depo , 1 Tualet dite dhe një Ballkon të madh me një pamje të lirë te zonës para .

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Ofrohet  i arreduar, mobilim cilesor brande te njohura  , linja moderne .Ka te instaluar sistem kondicionimi  ngrohje dhe ftohje ,parket,izolim akustik termik etj.

Konsiderohet si nje nga zonat me te preferuara per banim  nga te huaj keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi e mire investimi Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj  dhe i ketij apartamenti .

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern.

Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Kopshti Botanik/Zoologjik
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 16 Qershor, 2020 at 9:01 pm

  • Madhesia në m2 : 148 m2
  • Land Area: 129 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€89,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 89

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish