Kerko Prone

Per Shitje

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 PRANE STADIUMIT Q STAFA

185,000 €

Tirana - Liqeni Artificial
Per Shitje

SHITET DUPLEX PREMIUM NE BLLOK

370,000 €

Tirana - Bllok
Per Shitje

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 PRANE TREGUT ELEKTRIK

116,000 €

Tirana -Ali Demi - Tregu Elektrik -Ali Demi
Per Shitje
Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

72,000 €

Tirana - Liqeni Artificial
Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2

73,000 €

Tirana - Komuna e Parisit
Per Shitje
Per Qira

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA PRANE RTSH

1,000 €

Tirana - Liceu Artistik
Per Shitje

OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "DELIJORGJI" PRONE KLERINGU

171,360 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji
Per Shitje
Per Qira

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE OSE QIRA PRANE GJYKATES TEK ISH EKSPOZITA

700 €

Tirana - Ish Ekspozita prane Gjykates Tirane
Per Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ZONA ASTIR PRANE VILES L

85,000 €

Tirana - Unaza e Re ,Astiri
Per Shitje
Per Shitje

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

115,000 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji
Per Qira
Per Shitje

SHITET DYQAN 60 M2 NE UNAZEN E RE ISH "ASTIRI"

92,000 €

Tirana - Unaza e Re ,Astiri
Per Qira

DYQAN PER QIRA PRANE "KOMPEKSIT DINAMO"

250 €

Tirana - TIRANA E RE
Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE ISH STADIUMIT "DINAMO"

100,000 €

Tirana - Ish Stadiumi Dinamo
Per Qira
Array ( [0] => Array ( [ID] => 295 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 297 [Description] => [SQ-AL]Ne nje nga zonat elite te Tiranes prane stadiumit Qemal Stafa shitet apartament 2+1 . Apartamenti n ka nje nje siperfaqe neto 85m2 dhe nje sip totale 103m2,organizohet ne nje sallon te madh me kuzhine, dy dhoma gjumi , ballkon si dhe dy tualet. Apartamenti orientohet nga Lindje.Zona eshte nga me te kerkuarat per dhenie me qira ofron fasilitete te ndryshme keshtu qe mund jete dhe nje rast shume i mire investimi .Cmimi eshte okazion per zonen.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 ose na shkruani ne e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 85.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4286 [GrossArea] => 93.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 36 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT PER SHITJE 2+1 PRANE STADIUMIT Q STAFA[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => dafd9f64-51f5-4d3f-bf73-b95f258c0dcf [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 185000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 294 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bllok [Reference] => 296 [Description] => [SQ-AL]Ne nje nga zonat elite te Tiranes shitet apartament duplex premium . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 196m2, ndodhet në katin e 3-te te nje ndertimi exzistues ,me orientim Jug-Perendim , gjë që ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte totalisht i investuar extra i nje standart premium deri ne detajet me te vogla materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te cilesise me te larte .Ofrohet teresisht i mobiluar, i pajisur me sistem qëndror ngrohje dhe ftohje i markes Fujitsu instalim dhe ngrohje me sistem diodash nenpllake te tualeteve muret jane me termoizolim dhe izolim akustik nga zhurmat e jashtme po ashtu dhe muret ndares .Dyert jane dru masiv ,dritaret triplex,parket 1,2cm dru are masiv, paisjet elektroshtepiake te nje prej markave me te mira Mjele ,eshte i pajisur me panel diellor Bosh ,hidrosanitaret jane te markes Grohe,nje pjese e mureve,dhe kuzhina eshte e veshur me mermer ,oxhaku gjithashtu i cili eshte funksional. Apartamenti përbëhet nga : tre dhoma gjumi, njëra prej të cilave disponon garderobë dhe dalje në ballkon, një kuzhinë gatimi, një dhomë ndenje , dy ballkone, si dhe dy tualete. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor. Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi si dhe nje ambient 20 m2 bodrum i cili mund te sherbeje per depo ose kantine vere .Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected] Keto Apartamente dalin shume rralle ne treg keshtu qe mos hezitoni te na kontaktoni[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 196.00000000 [Rooms] => 3 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4274 [GrossArea] => 196.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 492 [Name] => [SQ-AL]SHITET DUPLEX PREMIUM NE BLLOK[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 03e114be-6c31-6593-1afc-4c9b726a1e17 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 370000.00 ) )