Kerko Prone

Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

72,000 €

Tirana - Liqeni Artificial
Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2

73,000 €

Tirana - Komuna e Parisit
Per Shitje
Per Qira

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA PRANE RTSH

1,000 €

Tirana - Liceu Artistik
Per Shitje

OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "DELIJORGJI" PRONE KLERINGU

171,360 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji
Per Qira

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE OSE QIRA PRANE GJYKATES TEK ISH EKSPOZITA

700 €

Tirana - Ish Ekspozita prane Gjykates Tirane
Per Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ZONA ASTIR PRANE VILES L

85,000 €

Tirana - Unaza e Re ,Astiri
Per Shitje

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

115,000 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji
Per Qira
Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE ISH STADIUMIT "DINAMO"

100,000 €

Tirana - Ish Stadiumi Dinamo
Per Qira
Per Qira
Per Shitje

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE "XHAMLLIKUT"

99,000 €

Tirana - Xhamlliku ,Porcelan
Per Qira

APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE RTSH

450 €

Tirana - RTSH
Per Shitje

APRTAMENT 1+1+ GARAZHD PER SHITJE RRUGA "PETI"

79,000 €

Tirana - Liqeni Artificial
Per Qira
Per Qira

GARSONIERE 40 M2 PER QIRA TEK PAZARI I RI

250 €

Tirana - Pazari i Ri
Per Shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK

220,000 €

Tirana - Bllok
Per Shitje
Array ( [0] => Array ( [ID] => 290 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 292 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja dhe me cilesore te zones shume prane liqenit artificial .Godina eshte e mire administruar .Apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi me siperfaqe totale 59.8m2, dhe organizohet ne 1dhome gjumi ,1 dhome dite,kuzhine,1 tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit keshtu qe mund te mund te shihet dhe si nje rast shume i mire investimi pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara nga ta huajt per apartamente me qira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +355672050703, +355675050703 ,[email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 53.70000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4182 [GrossArea] => 59.80000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 39 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => c92faf30-36ab-4490-8c84-222cbafbd06d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 72000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 289 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [Reference] => 291 [Description] => [SQ-AL]Ne nje kompleks cilesor prane Komunes te Parisit tek Kika 2 shitet apartament 1+1me siperfaqe totale 53m2 .Apartamenti orientohet nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi nje tualet ballkon .Apartamenti shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te shumta si .Eshte nje nga zonat e kerkuara per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 67 50 50 703 , e-mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4177 [GrossArea] => 54.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 29 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 826f87fb-394f-0b66-d410-7e112056b3e1 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 73000.00 ) )