Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
Shitet nje nga vilat me te bukura mbi oqeanin paqesor - Up Town Invest

Shitet nje nga vilat me te bukura mbi oqeanin paqesor

Shitet nje nga vilat me te bukura mbi oqeanin paqesor

HITET NJE NGA VILAT ME TE BUKURA MBI OQEANIN PAQESOR
Wailea Beach Villas (WBV) Ndërtesa D nje vilë në katin e parë me pamje të mrekullueshme te oqeanit
Paqesor nje vile e cila rruan privatësinë e plotë me oborr, pishinë private zhytjeje, dush në natyrë dhe
garazh! Nga shume eksperte imobiliare eshte konsideruar si ndërtesa qe ofron hapesiren me te mire
për jetën private dhe vlerën në Wailea Beach Villas. Kjo rezidencë e jashtëzakonshme në katin e parë
ndodhet në një kodër nga ku shijohen pamjet më te mirë ujërave kristal blu Maui të Oqeanit Paqësor .
WBV përbëhet nga vetëm 38 vila në një nga zonat më të bukura te plazhit të Wailea

Kjo vile eshte e pajisur me tre dhoma gjumi dhe tre të tjerë përfshijnë një vendbanim të gjërë, të
dekoruar elegante dhe të mobiluar plotësisht me një suitë madhështore të pamjes së oqeanit, kuzhinë
gustatorë me gatim me gaz, mozaikë guri të ndërlikuar, dysheme me gurë, televizorë të sheshtë dhe te
larte . Shërbimet e Wailea Beach Villas përfshijnë 24 orë shërbim, shërbime portier, pastrim, qendër
biznesi, palestër, pishinë për adultë në plazhin dhe spa, pishina shtesë për fëmijë dhe spa të gjitha të
rrethuara nga peizazhi tropikal në një vendpushim të klasit botëror. Hapat për në Wailea Beach, ecin në
Katër stinët, Grand Wailea Resort, Marriott në rrugën perballe plazhit ose nëpërmjet portës për
këmbësorë në Dyqane në Wailea për ngrënie per te bere dhe pazare luksoze.

Shperndaj:

Related posts

Perfitimet nga investimi ne pasurite e paluajteshme

Perfitimet nga investimi ne pasurite e paluajteshme Blerja e nje pasuri te paluajteshme njihet si...

Vazhdo Leximin

Si mund te informoheni para se te blini apo merrni me qera nje prone?

SI MUND TE INFORMOHENI PARA SE TE BLINI APO MERRNI ME QERA NJE PRONE? Nderkohe nuk mungon edhe...

Vazhdo Leximin

Join The Discussion

AlbanianEnglish