Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament Modern 1+1 Pranë Qendrës Të Tiranës Në Rrugën e “Barrikadave”

€450

Përshkrim

Apartament 1+1 Modern per qira shume prane me qendren e Tiranes ne rrugën  e Barrikadave perballe me gjimnazin “Sami Frasheri” .

Pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri  cilesor  me siperfaqe totale 72 m2 .Orientohet nga Jug-Perendimi gjë që ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi – ngrenie i perbashket , 1 Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti eshte i investuar  teresisht  deri ne detaje .Ka te instaluar Sistem kondicionimi   ngrohje ftohje .Parket druri, ofrohet i mobiluar  stil modern luksoz  . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brande te njohura .Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona ne cilen ndodhet jane disa nga avantazhet e ketij apartamenti .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga Barrikadave
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 2 Shtator, 2020 at 2:06 pm

  • Madhesia në m2 : 72 m2
  • Land Area: 72 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Qira

Prona të Ngjashme

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Residential

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Residential

4 vjet më parë


AlbanianEnglish