Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 1+1 Pranë RTSH

€450

Përshkrim

Apartament 1+1 per qira ne nje nga zonat elitare te Tiranes prane RTSH. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet cilesore te zones , orientohet nga Jug-Perendimi  ka nje siperfaqe totale 80 m2. Organizohet ne nje sallon te madh ndenjeje ,nje ambient gatim ngrenie i perbashket ,dhome gjumi , tualet, dhe nje ballkon i madh me pamje te lire para .Per me shume informacion si dhe per te mundesuar nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Prill, 2020 at 9:14 pm

  • Madhesia në m2 : 80 m2
  • Land Area: 80
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,480,000

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 403

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 muaj më parë

€1,380,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 403

Rezidencial, Vilë

3 muaj më parë

€400
blank

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€400

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë