Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Hotel Me 5 Yje Prane Terminalit te Ri Tirane

€9,000,000

Përshkrim

Ne hyrje te Tiranes, shume prane terminalit te ri shitet Hotel me 5 yje  .Hoteli eshte projektuar dhe ndertuar me parametra dhe standarte te nje hoteli me 5 yje. Siperfaqe totale 8850 m2, nga keto 7000 m2 jane ambjente hoteli ,1850 m2 siperfaqe open space per sherbime te ndryshme si: salla konferncash, kazino, bare, restorante, spa, palester, pishine si dhe hapesire parkimi 1740 m2. Hoteli organizohet ne 7 kate me 66 dhoma gjumi. Kati nen toke ka siperfaqe totale 2527 m2 nga keto: spa dhe pishine 617m2, magazine 120 m2,trajtim uji 50 m2,parkim 1740 m2 Kati perdhe 540 m2 hyrja dhe ambientet e hollit te hotelit. Kati i pare me sip totale 390 m2 ka 11 dhoma .Kati dyte sip 398 m2 , ka 11 dhoma .Kati trete sip 398 m2 me 11 dhoma .Kati i katert sip 382 me 8 dhoma .Kati i peste sip 333 m2 me 8 dhoma .Kati i gjashte sip 323 m2 me 8 dhoma .Kati i shtate ka nje sip 311 m2 me 9 dhoma. Struktura e dhomave eshte : suita, dhoma biznesi,dhoma superiore. dhoma Standart . Hoteli eshte ndertim i ri dhe ka nje design e mobilim modern. Prona ndodhet ne nje nga zonat me nje prespektive zhvillimi shume te larte ,ku do perqendrohen ndertesa publike dhe private e do jete nje nga zonat me intensitet levizjeje shume te larte ,keshtu qe eshte nje mundesi e shkelqyer investimi. Objekti ka te  dokumetacion  hipotekor  te rregullt. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne numrat +35567 20 50703 , +355 67 50 50703  e -mail: info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 7:19 pm

  • Madhesia në m2 : 8850 m2
  • Land Area: 7000 m2
  • Dhoma Gjumi : 66
  • Garage Size: 1740 m2
  • Viti i Nderitimit : 2019
  • Tipi i Pronës Hotel, Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€210,000
€210,000

m2: 58.6

Komercial

4 vjet më parë

€3,300
€3,300

Tualete: 2m2: 240

Komercial, Zyre

2 vjet më parë

€1,940,000
€1,940,000

m2: 68000

Komercial, Tokë

4 vjet më parë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish