Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Ambient Komercial 167 m2 Përballë “Nobis”

€680,000

Përshkrim

Shitet Ambient Komercial   perballë “Nobis”  . Pozicionuar ne katin zero te nje objekti  buze rruge  , fasade xhami me  vizibiletet maksimal , i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti  .

Siperfaqe totale 167  m2 e gjitha hapesire “open space ” , me dy tualete dhe depo.

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Liqenit Artificial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 8 Nëntor, 2020 at 9:34 pm

  • Madhesia në m2 : 167 m2
  • Land Area: 167 m2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€1,000
blank

12 muaj më parë

€230,000
blank
€230,000

m2: 205

Komercial

1 vit më parë

€210,000
blank
€210,000

m2: 58.6

Komercial

1 vit më parë

€9,000,000
blank

Dhoma: 66m2: 8850

Hotel, Komercial

Up Town Invest

1 vit më parë

€9,000,000

Dhoma: 66m2: 8850

Hotel, Komercial

1 vit më parë


AlbanianEnglish