Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Hotel Në Qendër Të Tiranës Bulevardi "Zogu I" - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Hotel Në Qendër Të Tiranës Bulevardi “Zogu I”

€5,600,000

Përshkrim

 

Ne një nga zonat Qendrore  te Tiranës, në bulevardin Zog I  shitet Hotel .Struktura e Hotelit eshte ne nje  ndertim i ri  4 kate nga me cilesoret e zones  arkitekture moderne ,  projektuar dhe ndertuar me parametra dhe standarte te nje hoteli me 5 yje me nje siperfaqe totale ndertimi  3114 m2 Nga keto : Kati – 1 hapesire parking me sip totale 1125.15 .Kati 0 sip totale 346.6 m2 ku perfshihen recepsioni ,ambientet e  bar-restorantit ,salle konferencash.   Kati 1 sip totale 515.6 .Kati 2 sip totale 586.6 .Kati 3 sip totale 540.1.Hoteli ka 24 dhoma ,struktura e te cilave eshte  : suita, dhoma biznesi,dhoma superiore ,dhoma standart

Hoteli  ndodhet ne qender te kryeqytetit me nje prespektive zhvillimi  te larte  ku jane perqendruar : ndertesa publike, private, institucone shteterore dhe eshte nje  nga zonat me intensitet levizjeje nga me te lartet  ,keshtu qe eshte nje mundesi e shkelqyer investimi. Objekti ka te  dokumetacion  hipotekor  te rregullt.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Bulevardi Zogu i Parë
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 31 Gusht, 2020 at 7:04 pm

 • Madhesia në m2 : 3114 m2
 • Land Area: 3114 m2
 • Dhoma Gjumi : 24
 • Garage: 1
 • Garage Size: 1125.15
 • Tipi i Pronës Commercial, Hotel
 • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Shitje

Prona të Ngjashme

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

4 vjet më parë

€2,200
€2,200

m2: 140

Commercial, Zyre

4 vjet më parë


AlbanianEnglish