Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 2+1+2, Pranë RTSH ,Tiranë

€330,000

Përshkrim

Shitet Apartament premium ne nje zone elitare  te Tiranës  prane RTSH.

Pozicionohet në katet e siperme   të nje ndertimi te ri nga me cilësoret ne zone  me siperfaqe neto 120 m2 dhe siperfaqe  totale 137 m2  orientim veri-perendim . Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon te madh ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi ngrenie i perbashket , 2 Dhoma gjumi  ,           2  Tualete  dhe një Ballkon të madh me një pamje të lirë te zonës para .

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Ofrohet  i arreduar, mobilim cilesor brande te njohura  , linja moderne .Ka te instaluar sistem qendror  kondicionimi  ngrohje – ftohje kuzhine nje nga brandet me cilesore ,parket dru inxhinerik ,izolim akustik termik etj.

Konsiderohet si nje nga zonat elitare te kryeqytetit  me e  preferuara per banim  nga te huaj keshtu qe mund te shihet e si nje mundesi shume e mire investimi Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj  dhe i ketij apartamenti .

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern.

Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Prane Rtsh
 • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 17 Shkurt, 2022 at 8:22 pm

 • Madhesia në m2 : 137 m2
 • Land Area: 120 m2
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete : 2
 • Viti i Nderitimit : 2004
 • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€550,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 323

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 323

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€4,500
€4,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 690

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,480,000

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish