Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Super Penthouse Pranë, Liqenit Artificial

€480,000

Përshkrim

Ne nje zone shume te qete, prane Liqenit Artificial shitet Penthouse Luksoz . Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar punime cilesore rifinitura moderne me pamje te lire spektakolare, pjese e nje kompleksi banimi nga me te miret e kryeqytetit . Ka siperfaqe te brendshme 370m2 dhe verande 140m2. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,lartesi 4.5m izolim termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje chiller , oxhak , jacuzzi, ne pjesen e jashtme ne verande ndodhet nje pishine me permasa normale etj. Ka te instaluar sistemin e filtrimit te ujit duke e bere ujin e pijshem. Organizohet ne holl te madh ndenje, kuzhine , 2 dhome gjumi cdo dhome gjumi me tualet dhoma matrimoniale me garderobe te vecuar, jacuzzi etj. Veranda eshte aseti me i cmuar i ketij penthouse e cila me pamjen qe ofron i jep nje vlere te shtuar kesaj prone luksoze eshte menduar qe gjithe veranda te jete e rrethuar me gjelberim natyral , lule , peme etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere investim ekstra ne termoizolimin e tarraces edhe ka panele diellore te dedikuar per energjine elektrike. Bashke me kete Super Penthouse ofrohen dhe dy garazhe te mbyllur te cilet lidhen direkt me apartamentin nepermjet ashensorit te dedikuar . Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Prill, 2020 at 7:04 pm

  • Madhesia në m2 : 510 m2
  • Land Area: 370 m2
  • Dhoma Gjumi : 5
  • Tualete : 5
  • Garage: 2
  • Tipi i Pronës Penthouse, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

m2: 59.8

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

m2: 59.8

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€73,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 54

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€73,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 54

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€330,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€330,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish