Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Vilë Pranë “TEG”

€550,000

Përshkrim

Vile per shitje ne nje zone rezidenciale prane TEG vetem 9 km larg qendres se Tiranes.Vila eshte e ndertuar ne nje parcele toke prej 600/m2 , siperfaqe totale ndertimi prej 433.1/m2 si dhe nje hapesire , 400/ m2 obor .Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth. Gjithashtu, orientimi është i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës dhe ngrohtësisë së tij. Vila ofron qetësinë karakteristike të një stili jetese luksoz , ndodhur midis natyrës së mrekullueshme të zonës .Ndertimi eshte i ri i sapoperfunduar shume cilesor ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane cilesia me e larte e mundeshme .Vila eshte nje ndertim 2kate mbi toke dhe nje kat -1, organizohet ne nje dhome ndenjeje me oxhak , kuzhine ,ambient ngrenie, kater dhoma gjumi secila me tualet me dritare , nje lavanteri,tualet, depo, dy ballkone dhe verande . pishine dhe hapesira per parking .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 25 Prill, 2020 at 2:24 pm

  • Madhesia në m2 : 472 m2
  • Land Area: 600 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 5
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€148,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€148,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125.7

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€185,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€450
blank

Dhomë: 1Bath: 1: 78

Apartament 1+1

Up Town Invest

3 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1: 78

Apartament 1+1

3 vjet më parë

€950
blank
€950

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 140

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë