Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri

€450

Përshkrim

Ne zonen e Pazarit te Ri  shume prane me qendren e Tiranes jepet me qira  apartament 1+1 . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 78m2, ndodhet në katin e 5-te te nje prej ndertimeve te reja  cilesore te zones ,me orientim Perendim , gjë që ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte i investuar ka kondicionim , termoizolim ,izolim akustik, materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise extra .Ofrohet i mobiluar stil modern dyshemja eshte e shtruar me parket laminat  . Organizohet ne : një sallon ndenjeje plot drite natyrale ,ambient gatimi dhe ngrenie ,nje dhome gjumi ,tualet me hidorsanitare , dhe nje ballkon me nje pamje te lire fantastike te zones para .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim . Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona ne cilen ndodhet jane disa nga avantazhet e ketij apartamenti . Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Pazar i Ri
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 5:42 pm

  • Madhesia në m2 : 78
  • Land Area: 78
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Bath: 1m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish