Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 2+1+2+ dy poste parkimi ,Kopshti Botanik ,Tirane

€220,000

Përshkrim

Shitet Apartament Premium  2+1+2  prane Kopshtit Botanik  një nga zonat me te mira  për banim ne Tiranë .

Pozicionohet në katet e siperme  të nje ndertimi te ri cilësor  me siperfaqe totale 125m2 (sip e brendeshme  112 m2)  orientim Jug-Lindje . Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon te madh ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi ngrenie i vecuar , Dhoma gjumi  , Garderobe   , 2 Tualete dhe një Ballkon të madh me një pamje fantastike  te zonës perreth.

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje  jane përzgjedhur  materialet më të mira , perdorimi i teknologjive te reja ne ndertim eshte risia e ketij apartamenti .Elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret brandet me cilesore .Ofrohet  i arreduar, mobilim cilesor , linja moderne parket druri cilesia e pare .Ka te instaluar sistem multisplit ngrohje dhe ftohje ,oxhak funksional, izolim akustik termik etj.

Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor.Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern.

Bashke me apartamentin ofrohet dhe dy post parkimi  te perfshire ne cmim.

Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Kopshti Botanik
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 15 Janar, 2022 at 8:05 pm

 • Madhesia në m2 : 112 m2
 • Land Area: 125 m2
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete : 2
 • Garage: 2
 • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

7 muaj më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

7 muaj më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€65,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish