Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2 Në ETC ,Tiranë

€1,500

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 Premium  per qira  ne nje nga zonat elite te Tiranes prane RTSH

Pozicionohet ne katet e siperme  te nje ndertimi te ri nga me cilesoret dhe nje nga strukturat me te sigurta tek ETC. me siperfaqe  125 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i perbashket, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon me nje pamje te lire te Tiranes.

Apartamenti eshte i sapo investuar  .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje , Izolim akustik – termik ,Parket , Mobilim cilesor . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me  te njohura .

Cmimi perfshin dhe tatimin 15%.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : ETC
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Dhjetor, 2020 at 3:15 pm

  • Madhesia në m2 : 125 m2
  • Land Area: 125 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€374,200

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 536.4

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€374,200

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 536.4

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€175

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish