Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament 2+1 Tek Kompleksi “Magnet”

€148,000

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1  tek   kompleksi “Magnet” një nga më të mirët për banim ne Tiranë .

Pozicionohet në katin e parafundit  të nje ndertimi te ri cilësor  me siperfaqe totale 125.7 m2 (sip e brendeshme  114.4 m2)  orientim Perendim. Planimetri e rregullt  organizohet në:  1 Sallon ndenjeje plot dritë  ,Ambient gatimi , 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet dhe një Verandë të madhe me një pamje të lirë te zonës.

Apartamenti eshte i sapo i investuar materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise te larte .Apartamenti ofrohet  i arreduar  stil modern .Ka te instaluar sistem kondicionimi ngrohje dhe ftohje .

Zona ka kerkesë ne rritje per apartamente me qira ne  keshtu qe mund te shihet si nje mundësi shumë e mirë investimi .Apartamenti ka të gjithe dokumentacionin e duhur hiptekor. Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern.Per më shumë informacion ose per te planifikuar nje vizite ne pronë ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Kompleksi Magnet
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 22 Prill, 2020 at 9:43 pm

  • Madhesia në m2 : 125.7 m2
  • Land Area: 114.4 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€850,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 400

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 400

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 200

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish