Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2, Premium Modern, Pranë Stadiumit Dinamo

€1,400

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 Premium Modern per qira  ne nje nga zonat me te mira prane St Dinamo .

Pozicionohet ne katin e fundit te nje ndertimi te ri shume cilesor  me siperfaqe totale 175 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i vecuar, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare  teresisht i investuar deri ne detaje .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje , Izolim akustik , termik ,Parket druri,  mobiluar  stil modern luksoz  areduar nga nje arkitekt i njohur . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.

Gjithcka  ofron ky apartament  eshte kënaqësia e komfortit të vërtetë.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Stadiumi Dinamo
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 18 Prill, 2020 at 5:39 pm

 • Madhesia në m2 : 175 m2
 • Land Area: 175 m2
 • Dhoma Gjumi : 2
 • Tualete : 2
 • Garage: 1
 • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1
 • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€115,000
€115,000

Tualete: 2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 120

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€75,000
€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 86.58

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish