Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET- Apartament 2+1+2, Rruga “Aleksander Konda” Tirane

Cmimi 550 Euro/m2

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 prane rrethrrotullimit Shkoze ne rrugen “Aleksander Konda” .

Pozicionohet ne katin e 2  te nje kompleksi  te ri banimi nje  strukture cilesore ne ndertim ne fazen perfundimtare   me ashensor ,planimetri te rregullt  ,siperfaqe totale 109 m2  . Organizohet ne:  1 Sallon ndenje , Ambient gatimi  , 2Dhoma gjumi   2 Tualete njeri me ajrim natyral  ,dhe 1 Ballkon  i cili aksesohet nga  dhoma dhe salloni   .

Zona ku ndodhet kompleksi eshte nje zone ne zhvillim do kete akses te menjhereshem ne  unazen e madhe te Tiranes shume prane me zonen e “Freskut”

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Shkozë
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 21 Mars, 2021 at 6:03 pm

  • Madhesia në m2 : 109 m2
  • Land Area: 109 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€185,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.5

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€185,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,890,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 780

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€128,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 133

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€128,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 133

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë