Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 3+1+2 Pranë Fakultetit Juridik Tiranë

€1,000

Përshkrim

Apartamenti 3+1+2 per qira  ne nje nga zonat elite  te Tiranes  pranë Fakultetit Juridik

Pozicionohet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri shume cilesor me ashensor . Siperfaqe totale 140 m2 , Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i perbashket, 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete, dhe Ballkon me nje pamje te lire   te zones para .

Apartamenti ofrohet i mobiluar cilesor , ka te instaluar sistem qendror ngrohje -ftohje . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  te gjitha facalitetet shume  prane  institucione te ndryshme shteterore.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Blloku
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Dhjetor, 2020 at 3:16 pm

  • Madhesia në m2 : 140 m2
  • Land Area: 140 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€3,800

Tualete: 5m2: 1000

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

1 vit më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 135

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish