Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Në Kompleksin Rezidencial Lura – Gjiri Lalezit – Durrës

€4,500

Përshkrim

Vile per Qira ne kompleksin Lura ne Gjirin  Lalezit

Vila pozicionohet  mes pishave  shume afer me detin. Me siperfaqe trualli 450m2 ,siperfaqe totale ndertimi  210 m2 objekt 2 kate  .

Organizohet ne  : Kati përdhe  nje sallon te madh  plot drite ,ambient gatimi ngrenie i vecuar , dhome per miqte dhe nje tualet . Kati i pare : 2 dhoma gjumi matrimoniale me pamje te lire te zones , 1 dhome  gjumi femijesh , cdo dhome gjumi eshte  me tualet  , veranda me nje pamje te lire fantastike te zones para ,parkim ,si dhe pjesa e gjelberuar e oborit para viles.

Vila eshte e investuar deri ne detaje  ,ofrohet e areduar stil dhe linja moderne , ka te instaluar sistem chiller ngrohje ftohje qendrore , izolim akustik dhe termik etj .

Kompleksi ndodhet 42 km larg Tiranës, 38 km larg Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit të Durrësit,63 km nga porti i Shëngjinit.

Konsiderohet si nje nga rezidenca elitare,luksoze dhe  me e preferuara per banim ose per te kaluar pushimet gjate muajve te Veres ne Gjirin e Lalezit.Kompleksi ofron , bar ,restorant , supermarket,farmaci ,pishina ,ambiente sportive ,plazh privat,kende lojrash per femije  hapesira parkimi  etj.

Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i viles dhe ketij kompleksi  rezidencial .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Gjiri I Lalzit
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 6 Maj, 2020 at 10:08 pm

  • Madhesia në m2 : 690 m2
  • Land Area: 210 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 4
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€170,000
€170,000

Tualete: 2m2: 100

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€78,000
€78,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 103

Apartament 2+ 1

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish