Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Pranë Ish “Profarmës”

€850

Përshkrim

Jepet me qira Kati i dyte dhe i trete i nje  Vile prane ish Profarmes .Siperfaqe totale 240m2  obor mundesi parkimi .Kati i dyte organizohet : Ambient ndenjie ,kuzhine , 2 dhoma gjumi  1 tualet. Kati i trete Ambient ndenjie ,kuzhine ,1 dhome gjumi  1 tualet.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Profarma
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 15 Prill, 2020 at 9:43 pm

  • Madhesia në m2 : 360 m2
  • Land Area: 240 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 3
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€170,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 105

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€6,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 2080

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€6,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 2080

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€73,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 54

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€73,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 54

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish